9 Mayıs 2012 Çarşamba

Blog Ödülleri ve İstanbul Blogları

Blog Star Yarışması ve Blogger'lar

Blog Star Yarışması’nın fikir sahibi “dayatmalarda kayboluş”u tebrik ediyorum. Herkesin bir starı var bizim neden olmasın diyerekten sponsorluğa soyunup “ Blog Star” yarışması düzenlemiş. Şimdiden Blog Star’ları tebrik ediyorum. Hade bakalım kendi köyümüzün güzellerini 25 mayısa kadar seçelim eğlenelim. Kategoriler de güzel, çok çalışılmış olmalı. Seçelim, seçilelim, eğlenelim. Emekleri için kendisine teşekkür ediyorum çok zahmetli bir süreç kendisini bekliyor olacak, biz de heyecanla ondan gelecek cevapları bekleyeceğiz. Diyelim ki seçilemedik, kendisine küser miyiz? Hayırrrr. Kendisine ekşir miyiz? Hayırrr. 


Bloglar ve Bloggerlar internetin içerik oluşturucuları

Okumaya takibe devam eder miyiz? Eveeeet. Kazananları kıskanır orta yerimizden yarılır mıyız? Yooook, asla olmaz öle şey, kazananları tebrik eder takibe, muhabbete kaldığımız yerden devam ederiz. Abidik gubidik  şirketlerin düzenlediği yarışmalardansa kanlı canlı ruh sahibi bir insan evladının elinden çıkmış olan bu yarışmayı tercih eder miyiz? Evet, tercih ederiz. Çok eğlenceli olacak çoook! Seçilemesem de "ah istanbul istanbul olalı" görmedi böyle yarışma der giderim dostlar.
Oy ben nasıl edem kime nasıl oy virem!


İstanbul-Blogları ve İstanbul-BloggerlarıBlog dünyasına emek veren değerli insanlara minnettarız, onlar sayesinde dünya daha güzel. Herkesi blog yazmaya ve blog açmaya davet ediyorum. Özellikle İstanbul konulu ve istanbul temalı bloglar çoğalmalı. Biz de blog dünyasına katkı sağlamayı amaç edinmiş herkese elimizden geldiğince yardım etmek isteriz.