10 Mart 2013 Pazar

Teşekkürler Elena Alexandra

İstanbul çatılarında bir kız. Adı, Elena 
Alexandra Apostoleanu, atlıyor zıplıyor, beyne elektro ritimler pompalarken ilgimizi çekiyor. Kimdir  Elena Alexandra? Namı diğer Inna. Kapı komşumuz Romen ulusunun Hadisesi.  Şöyle bir bakıyorum albenisi var, vücut desen tamam ama neden Romanya’dan iki Çingene melodisi koymadın. Komşunun kızı Romen çıtırı mı söylemiş yoksa Arkansas’lı bir bir koyboy kızı mı belli değil. 

Inna, inndia İstanbul

Yine de sevilen şarkın Inndia'yı İstanbul manzarasıyla bize yeniden yorumladığın için seni takdir ediyor bloğumuzda yer veriyoruz. Klibinde Estambul çatılarını inovatif bir pazarlama aracı olarak kullandığın için aferin veriyoruz sana. “The Party Never Ends, Rock The Roof İstanbul” dedin iyi ettin. Rockçular beni taşa tutarsa sebebi sensin.

Dur Bolat, dur Elena Alexandra Apostoleanu mu dedin? Bir yerden hatırlayacağım Bolat… İpucu versene biraz? Veriyorum, Arda Turan! Yuuuh. Sinem Kobal duymasın!  Dedikodu da yaptın ya, yakışıyor mu sana! Dedikodu dediğin bir nevi fikir teatisi, kötü şöhretli bir bilgi alışverişidir neticede. Tabi ben bunları yazarken İnna’nın “Crazy S..y wild” adlı şarkısını dinliyorum kulaklıktan, eşim ensemi şaplatıyor “olum gençleşmeye mi çalışıyorsun sen” ne alakası var alla sen yaa…Şunun şurası bir İstanbul postu yazıyoruz.