23 Haziran 2013 Pazar

Wuella wuella istanbul

Moralim bozuk, yediğim "kazığın" üstüne soğuk su içtim. Akrep olduğumu yazarak bu "kazık" olayına şimdilik nokta koyuyorum. Dün oğlum Teoman’ın ateşi geçmeyince hastaneyi boyladık sabahın köründe. Her şeyimiz ters gidiyor bu aralar. Neyse ki Teoman hastanede serumla kendine geldi.

Şimdi moral depolamam lazım. Videosunu izlediğiniz İspanyol kökenli Romanyalı Gina, namı diğer Delia Matache’nin çıtır çerez videolarını izledim, klip şarkısını Kapadokya’da çektiğini görünce şaşırdım. Orasına burasına başka başka bayrak yapıştıranlara duyurulur.

Yapıştırır yapıştırır ya, bana ne alla alla! Milletin keyfinin kahyası mıyım.

Gina Matache, Delia Matache kimdir?

Değerli dostlar Gina Matache bilinen adıyla Delia Matache ablamıza Kapadokya’da çektiği şu klip hatrı için destek çıkıyoruz. Hem şarkıyı dinleyelim hem de Delia Matache’ye koltuk çıkalım. Bu yıl benim blogda Romanya yılı mıdır nedir arkadaş.  


Inna’nın Estambul videsoundan sonra sırada Delia var.


İyi seyirler İstanbul.

“Bolat, ergen misin olum, nerden buluyorsun böyle pop şarkıcılarını ?”

Afedersiniz ne yaptığımı biliyor muyum ben? Kazık dedik ya! Günü gelince açıklayacağız. Önce biraz sakinleşelim ve nasıl "inovatif" olabileceğimizi düşünelim sosyal medya gurusu dostlarımızla "kazığı masaya" yatıralım.